Aces Projekt 2011

• The Academy in Senec (SK)

• 2012.3. 27.-30. SZENC - Szlovákia

Kedd délután elindultunk projektünk zárópontjához, ahol az elkészített segédanyagokkal bemutattuk munkáink gyümölcseit.

A szállás a szenci tó partján volt - apartmanházakban. Nagyon kellemes környezetben, a tóra nyílt a kilátás. A megnyitó előtt már találkoztunk projektársainkkal  és megbeszéltük a prezentációnk bemutatását, melyre másnap került sor. Sikeresen felépítettük a panelunkat, melyre fényképeket, a résztvevők munkáit és a rólunk készült újságcikkeket tettük. A bemutatót tangol nyelven tartottunk. A mi projektünkön kívül még 44 projekt volt kiállítva, összesen kb. 95 iskola munkája, 15 közép-európai és dél-európai iskolából.

Nagyon sok, tanulságos és mozgalmas programon vettünk rész az akadémiai héten. Sokat tanultunk a megrendezett workshop-okon is.

Lehetőségünk volt részt venni a búcsúesten és a szervezésében is, a kiértéketés után élőzene és tánc következett.

Péntek délelőtt szomorú szívvel integettünk projekttársainknak, majd mi is hazaindultunk Szencről.

Fényképek a FOTOALBUM-ban találhatók.

Študenti našej školy sú veľmi radi, že sa mohli zúčastniť projektu ACES. Najväčším zážitkom bolo cestovanie do zahraničia a spoznávanie nových priateľov.

Na Aces Academy v Senci (Slovensko) sme prezentovali náš projekt spolu s partnerskými krajinami (Maďarsko a Rumunsko). Stretnutia sa zúčastnilo viac ako 200 žiakov a učiteľov.

We were happy to meet our project partners from Hungary and Romania in Senec (Slovakia) at the ACES Academy meeting.

We had to present our work to more then 90 other schools. We liked every moment of the Academy. Thank You Aces!