• Papírgyűjtés

• Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy 2022. június 21-én, 22-én és 23-án papírgyűjtést tartunk naponta 13.00 - 17.00 között. Külön gyűjtjük a kartont és külön a papírt. Köszönjük az együttműködést!

• Futóverseny

• 2022. június 12.

Gyönyörű, napsütéses időben rendezte meg az önkormányzat a gyerekek futóversenyét, melyen 65 ovis és iskolás vett részt. Az izgalmas verseny résztvevői érmet, legjobbjai pedig serleget kaptak. Az eredményhirdetésre várva pedig feltölthették igénybe vett szervezetüket a büfében. Gratulálunk a nyerteseknek és köszönjük a lehetőséget!

• Igazgatói szabad

• 2022. június 15.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánk valamennyi pedagógusa bekapcsolódik a Pozsonyban megvalósuló országos tüntetésbe 2022. június 15-én (szerda). Ezen oknál fogva nem lesz tanítás az említett napon. A tanulók igazgatói szabadnapot kapnak. Napközi sem lesz. Az óvoda zavartalanul fog működni. Köszönjük a megértésüket!

Tisztelettel Molnár Gábor, igazgató

• Összetartozás tánca

• Iskolánk tanulói is bekapcsolódtak az Összetartozás tánca elnevezésű nagyszerű kezdeményezésbe, mely idén először valósult meg az ország magyarlakta települései alapiskoláinak részvételével. Az eseményre becsülettel készültek tanulóink, örömmel sajátították el a tánclépéseket. Szépen felöltözve kicsik és nagyok együtt táncoltak az iskola előtti téren. A gyerekek megtapasztalták az összetartozás élményét, a befektetett munka gyümölcsét. Köszönet minden résztvevőnek és a felkészítő pedagógusoknak!

• Gyereknap

• 2022.06.01.

Június 1-jén tartottuk az iskolai gyermeknapot, melybe valamennyi osztály bekapcsolódott. A szabadidős tevékenységek mellett a gyerekek örömmel vettek részt különböző ügyességi játékokban. Meglátogattak minket a csicsói önkéntes tűzoltók, akik bemutatták a tűzoltás csínját-bínját. A gyerekek beülhettek a szírénázó tűzoltó autóba is. A polgármester úr jóvoltából minden tanuló kapott jégkrémet, a vetélkedők győztesei pedig ajándékokkal térhettek haza. Az eseménydús délelőttöt végül finom gulyáslevessel koronáztuk meg.